
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Iskrena hvala za lepo organiziranost, sposobnost pričarati sproščeno vzdušje. Sama sem se imela zelo lepo in z veseljem se bom še udeležila pohodov z vašo ekipo. - Jana, 38 let
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Situacija s korono nas je prisilila, da se moramo spoznavati samo še preko spleta in vaša storitev MATCH mi je zato v tem času ohranjala upanje v lepši jutri. :) Spoznala sem kar nekaj moških, zato danes še toliko bolj vem, kaj si želim. Naj namignem - je pa to eden izmed teh moških. Po tiho sem prepričana, da iz te moke še bo kruha. Takega res dobrega kruha! ;) - Klavdi, 42 let
Draga Ninka,
iskrena hvala za vrhunsko izvedbo dogodka. Tematska vprašanja so bila odlično zastavljena in so lepo spodbudila pogovor.
Počutil sem se odlično, navdušila pa me je tudi raznolikost udeleženk na dogodku. Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno in polno dobre energije.
Želim ti vse dobro in še veliko uspešno izpeljanih dogodkov!
Lep pozdrav,
Boštjan
Pozdravljena Ninka
Po dolgem času sem se spet udeležila hitrih zmenkov. Moram rečt, da se mi dopadejo, ker dejansko vsak trenutek ni zavržen čas ampak v popolnosti izkoriščen. Z enimi bolj z drugimi manj padeš v pogovor, ker je razumljivo.
No upam, da dobim skupno ujemanje, eden mi je bil še prav posebno všeč. Če ne, pa bo ostal v spominu prelep nasmeh, ki mi je polepšal dan. :)
Hvaležna sem draga Ninka, da omogočaš take vrste druženja.
Z lepimi pozdravi
Joži
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena,
počutil sem se fajn, najbolj všeč so mi skupinski pogovori , ki se mi zdi kot skupinska psihoterapija in pa izkušnje drugih ljudi, da vidim, da nisem edini, ki sem imel probleme v odnosih. Zanimive so pa tudi vaje v parih, kjer pa tudi kar zmankuje časa za še kakšen dodaten pogovor.
Je pa ta dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih zame najboljši dogodek in bi ga priporočil tudi ostalim.
Lep pozdrav,
Boris
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.