
Iskrena hvala za lepo organiziranost, sposobnost pričarati sproščeno vzdušje. Sama sem se imela zelo lepo in z veseljem se bom še udeležila pohodov z vašo ekipo. - Jana, 38 let
Pogovornih večerov se udeležujem z veseljem. Vedno si rad vzamem čas za pogovor s skupinico samskih, ki so mi prav prirasli k srcu. Tudi moderatorka je odlična v povezovanju naših pogovorov. Odkar obiskujem te dogodke, mi je jasnih veliko več stvari o sebi. In seveda drugih, ki jih vsakič bolj spoznavam. - Aleš, 51 let
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Pozdravljena Ninka
Po dolgem času sem se spet udeležila hitrih zmenkov. Moram rečt, da se mi dopadejo, ker dejansko vsak trenutek ni zavržen čas ampak v popolnosti izkoriščen. Z enimi bolj z drugimi manj padeš v pogovor, ker je razumljivo.
No upam, da dobim skupno ujemanje, eden mi je bil še prav posebno všeč. Če ne, pa bo ostal v spominu prelep nasmeh, ki mi je polepšal dan. :)
Hvaležna sem draga Ninka, da omogočaš take vrste druženja.
Z lepimi pozdravi
Joži
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Že sam naslov dogodka je napovedoval "globje" , odkrite pogovore - in zato me je tudi pritegnilo.
Energija je bila super sproščena in pogovori so pod super vodstvom Ninke potekali sproščeno, prijetno - pa vendar polni dinamike, saj je vsak odgovor porodil novo temo.
Kljub temu, da smo si bili neznanci so bili pogovori tako iskreni, da smo se z lahkoto povezali v homogeno ekipo z izjemno lepo energijo.
TOP dogodek!
Bojan
Pozdravljena, Ninka,
dogodek Silvestrovanje za samske je bil eden izmed highlights v mojem življenju.
Top organizacija, odlična hrana, izjemna družba, malček nagajivosti in flirtanja.Prvič sem se odločil, da grem za silvestrovo na tak dogodek med same neznane ljudi. Po glavi se mi je pletla misel, kako bo. Ko sem prišel na dogodek pa … eksplozija!
Prijetno druženje in odlično voden program.Hvala za tak dogodek.
ODLIČNA ZADEVA. Priporočam vsem, da to vsaj enkrat doživijo.Hvala za vse.
Stojan Š.
Iskrena hvala učitelju Boru in organizatorki za čudovit plesni tečaj.
Z vašo energijo, potrpežljivostjo in predanostjo ste ustvarili prijetno in spodbudno vzdušje, v katerem smo se veliko naučili in obenem uživali.
Posebej sem vesela, da sem spoznala tako dobro družbo in prijetne ljudi, s katerimi so trenutki še lepši.
Hvala za vse nove korake, nasmehe in nepozabne trenutke!
Polona
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.